Dank!

We kijken nagenietend terug op een heel mooie en samenbindende feestweek in ons dorp.

Het is altijd spannend als vrijwilligersclub aan zo’n grote en dure klus te beginnen, maar met de medewerking van adverteerders, sponsoren en de enorme inzet van heel veel vrijwilligers hebben we een heerlijk programma kunnen realiseren.

Wij noemen:

  • alle vrijwilligers die onderdelen van de feestweek mede hebben georganiseerd.
  • de straatversierders, die ons dorp zo extra mooi hebben gemaakt
  • alle bezoekers en deelnemers aan de activiteiten.
  • de feestvierders die onze grote avonden tot zo’n gezellig succes hebben gemaakt
  • alle dorpsgenoten die ons steeds met zoveel mooie en lieve woorden hebben gesteund.

Bedankt.

José, Cobi, Anouk, Patrick en Dick.

Dit bericht is geplaatst in 2014, Activiteiten, Feestavond, Feesten, Feestweek, Griezeltochten, Koninginnedag, Loterij, Playbackshow, Seniorenavond, griezeltocht, zeskamp en getagd, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Bookmark de permalink.

Reacties zijn gesloten.